90 GÜN ALTI LÜKSEMBURG SCHENGEN VİZESİ

Önemli Uyarı: Lüksemburg vize başvurunuz hakkında bilgi ve online randevu hakkında ücretsiz olan danışma hattımızı arayınız. 0850 885 3005

TRA.Pasaport Lüksemburg kısa dönem vize başvuru işlemlerini ve oturumla ilgili izinleri yürütebileceğiniz vize başvuru merkezi olarak hizmet verir. Lüksemburg vizesi başvurusunda bulunmadan önce Lüksemburg’a yapacağınız ziyaretin amacını netleştirmeniz gerekmektedir. Firmamız tüm vize süreci boyunca sizlere yardımcı olacaktır. Firmamızın başvuru sahiplerine vize kategorisini seçme alanında tavsiyede bulunma ve rehberlik yapma yetkileri bulunmaktadır. TRA.Pasaport vize başvurusuyla ilgili gerekli olan iş takibini yapar ve başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti sunar. Vize başvurusunun süreci ve vizenin onaylanıp onaylanmayacağı tamamıyla Lüksemburg Büyükelçiliğinin inisiyatifinde olmaktadır.

Vize Başvurusunun Adımları

Kişilerin vize başvurusunda bulunmadan önce Lüksemburg’a yapacakları ziyaretin amacını net olarak belirlemeleri gereklidir. Çünkü başvurulması gereken vize kategorisi bu ziyaret amacına göre seçilir. TRA.Pasaport bu alanda başvuru sahiplerine gerekli olan danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. Yapılacak olan ziyaretin amacı netleştirildikten sonra başvuru yapılacak olan vize kategorisinin evraklarının hazırlanması gerekir. Daha sonrasında konsolosluk randevusu alınır ve hazırlanan evraklarla birlikte TRA.Pasaport firması üzerinden yapılan başvurular takip edilebilir. Kişiler daha öncesinde vize başvurularında gerekli olan biyometrik verileri vermişlerse o zaman bu kişilerin tümişlemlerini kişilerkonsolosluğa gelmeden TRA.Pasaport yürütebilmektedir. Hazırlanan dosyanın teslim edilmesi, biyometrik işlemlerin yapılması ve vize ücretinin yatırılmasından sonra başvuru süreci tamamlanmış olur.