90 GÜN ALTI HOLLANDA SCHENGEN VİZESİ

90 Gün Altı Hollanda Schengen Vizesi başvuru yapılmadan evvel, başvurunun hangi vize türüne yapılacağı konusunda net olmanız gerekmektedir. Kişiler başvuru yapmadan evvel, ziyaret amaçlarını net bir şekilde belirlemelidirler. 90 Gün Altı Hollanda Schengen Vizesi ile öncelik Hollanda Krallığı olmak koşulu ile diğer 27 Schengen üye ülkelerine de seyahat edebileceksiniz. Firmamız vize başvuru süreci boyunca sizlere 90 Gün Altı Hollanda Schengen Vizesi  hakkında yardımcı olmakta ve başvurunuzun takibini en başından sonuna dek başarıyla yürütmektedir. Hangi tür vize tipine başvurmanız gerektiği hakkında gerekli olan bilgiye ve bununla birlikte evraklarınızın tam bir şekilde hazırlanması için gerekli olan hizmete çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. 

90 Gün Altı Hollanda Schengen Vize Başvuru Çeşitleri

 1. Turistik
 2. Aile & Arkadaş Ziyareti
 3. İş ve Fuar Ziyareti
 4. Eğitim, Kültürel ve Sportif Etkinlik Amaçlı Seyahatler
 5. Öğrenci Gezileri
 6. Staj
 7. Tır Şoförü Vizesi
 8. Transit Vize
 9. Hollanda Antilleri Vizesi

Vize Ücretinden Kimler Muaf Olmaktadır?

 • 12 yaşın altında olan çocuklar,
 • Araştırma ya da eğitim amaçlı seyahat yapmak isteyen ilköğretim, üniversite veya yüksek lisans öğrencileri ile öğrencilere eşlik eden öğretmenler,
 • Bilimsel bir araştırma yapmak maksadıyla seyahat eden üçüncü ülke araştırmacıları, (Avrupa Parlamentosu 2005/761/EC tavsiye kararlı 28.9.2005 tarihli konsey toplantısı) Bu koşula göre topluluk içinde bilimsel bir araştırma yapmak maksadıyla seyahat eden üçüncü ülke vatandaşlarına, üye devletlerden tek tip vize verilmesi hedeflenmiştir. 
 • Beraber seyahat etmekte bulunan ya da seyahat sırasında bir araya gelecek olan AB, Norveç, İzlanda, Lihtenştayn ve İsviçre vatandaşlarının akrabaları vize ücretinden muaf olmaktadırlar.