Ticari Vize

Fildişi Sahili Ticari Vize Nasıl Alınır?

Değerli yolcumuz,

Fildişi Sahili Cumhuriyeti için yapmış olduğunuz ticari geziler için Fildişi Sahili ticari vize müracaatı yapmalısınız. Fildişi Sahili ticari vize dosyalarıyla ilgili kısmı okuyarak bilgi edinebilir, sorularınızı (0850)885 25 21 numaramızdan sorabilirsiniz ya da http://www.e-vizerandevusu.com/ adresinden bizlere sorularınızı sorabilirsiniz.

Fildişi Sahili ticari vize müracaatı yapmak için bireysel olarak gelmenize gerek yoktur. Fildişi Sahili ticari vize belgeleri 2021 hakkında bilgi edinerek dosyalarınızı tamamlayabilir, yorulmadan   gönderebilirsiniz.

Fildişi Sahili vize ücretleri müracaat sahibinin bulunma süresine ve gezi amacına göre farklılık gösterebilir. Geziniz için en güncel Fildişi Sahili vize miktarı 2021 ile alakalı görevlilerimiz ile görüşebilirsiniz. Fildişi Sahili vize müracaatlarınızdan önce Fildişi Sahili Vize uygulamaları sayfamıza bakabilirsiniz.

Fildişi Sahili Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Fotoğraf: Fildişi Sahili ticari vize müracaatınız için 2 tane güncel fotoğraf kullanmalısınız. Fildişi Sahili Vize Başvuru Formu: Fildişi Sahili ticari vize müracaatları için Fildişi Sahili Ticari vize müracaat formu tamamlanmalıdır. Form doldururken bilgilerin doğru ve güncel olmasına özen göstermelisiniz. Başvuru formunu tamamladıktan sonra fotoğraf koymalısınız.

Fildişi Sahili'ne ticari amaçla gezecek olan şahısların başvuracağı vize çeşitti Fildişi Sahili Ticari Vize'dir. Fildişi Sahili'ne gidecek bordo pasaportu olan bireylerin vize alması gerekiyor.

Fildişi Sahili ticari vize müracaatlarında birtakım belgeler gerekiyor. Fildişi Sahili'ni gezecek kişiler özellikle sarı humma aşısını olmalıdır. Ülkeye girişte aşılar kontrol edilir.

1- 1 tane güncel olan fotoğraf

2- Vize başvurusu için Dilekçe

3- Yapılan Otel rezervasyonu belgesi

4- Uçak rezervasyonu ile ilgili belge

5- Yaptırılacak aşılara ait Aşı Kartı

6- Kişiye ait Pasaport

7- Başvuru yapanın Kimlik Fotokopisi

8- Yabancılara ait oturum ve çalışma izni belgesi

Yukarıda belirtilen belgeler farklılık göstermekte olup güncel dosya listesine ulaşmak ve vize müracaatınızı başlatmak için sol menüde sizin için uygun olan şubemizle iletişim kurabilir veya info@e-vizerandevusu.com adresine e-posta göndererek başvurabilirsiniz.


Fildişi Sahili Ticari Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fildişi Sahili ticari vize müracaatı tarafımızca hayata geçirmek için evraklarınızı sizin için uygun olan şubemize gönderebilirsiniz. Başvuruya bireysel olarak gelmenize ihtiyaç kalmadan tüm işlemler tarafımızca yürütülmekte ve müracaatınız bittikten sonra pasaportunuz tarafınıza ivedilikle gönderilecektir. Ticari vizelerin süresini Konsolosluk belirler. Sizlerde Fildişi Ticari Vize müracaatını hayata geçirmek için vize yetkililerimizle iletişim kurabilirsiniz.

Fildişi Sahili ticari vize işlemi 3 ila 5 gün arası sonuçlanır. Yabancı pasaportu olan kişilerin müracaatları daha fazla sürebilmektedir. Başvuruların işlem zamanını gözeterek yapılması gerekiyor. Fildişi Sahili'ne gidecek kişilerin vize yapmadan uçak bileti almamalarını öneririz. Olası bir gecikme nedeni ile mağduriyet olmaması için evvela vizenizi almanızı tavsiye ederiz.