90 GÜN ALTI AVUSTURYA SCHENGEN VİZESİ

90 gün altı Avusturya Schengen vizesi başvuru öncesi, ziyaret amacınızı ve hangi vize tipine başvuru yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olmanız gereklidir. AB ülkeleri, AEA ülkeleri, İsviçre ve Avusturya’nın ikili anlaşmalarla vize şartını kaldırdığı ülkelerin vatandaşları vizeden muaftır. Diğer tüm ülkelerin vatandaşlarının Avusturya’ya girebilmesi ancak vize şartına bağlıdır. 90 gün altı Avusturya Schengen vizesi ile diğer 27 Schengen üye ülkelerine de giriş anahtarına sahip olacaksınız.

90 gün altı Avusturya Schengen vizesi başvuruları Avusturya başkonsolosluğunun yönlendirmiş olduğu aracı kurum vasıtası ile yapılabilmektedir. Avusturya başkonsolosluğu yalnız ulusal vize (D Vize) Aile birleşimi ve çalışma vizesi başvurularını kabul etmektedir.

Önemli: Avusturya Başkonsolosluğu veya aracı firmalardan yapılacak olan vize başvuru öncesinde randevu alma zorunluluğu bulunmaktadır. Konsolosluk veya biyometri randevularınız için firmamızı arayarak destek alabilirsiniz. İletişim. 0850 885 2521 numaralı hattımızdan sağlanmaktadır.